Kontakt

Har du allmänna frågor eller funderingar?
Maila info@agendajamlikhet.se

Kontaktpersoner: 

Anna Lindeborg, ordförande
0708338238
anna@agendajamlikhet.se 

Diana Matei, vice-ordförande
diana.matei@agendajamlikhet.se 

Maria Eriksson, kassör
maria.eriksson@agendajamlikhet.se

Marie Chrysander, sekreterare
marie.chrysander@agendajamlikhet.se

Nora Oleskog Tryggvason, ledamot
nora@agendajamlikhet.se

Sofie Ekman, ledamot
sofie.ekman@agendajamlikhet.se

Amanda Liedberg, ledamot
amanda.liedberg@agendajamlikhet.se 

Har du tips på evenemang, organisationer eller annat i Göteborg för oss att publicera?
info@agendajamlikhet.se

Vill du få regelbunden information om Agenda: Jämlikhet? 

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev genom att maila "Nyhetsbrev" till info@agendajamlikhet.se 

Instagram

Tweets

Utveckling & formgivning

Martin Egri & Marielle Jensen/Color Bug

Hjälp oss att bli bättre!

Hej! Vi vill gärna förstå hur vi kan förbättra Agenda: Jämlikhet för dig! Att svara på enkäten tar bara två minuter av ditt liv och du får en massa god karma på köpet!

Svara på enkäten nu En annan gång